Parafínová lázeň

Krasa

Parafínová lázeň působí blahodárně nejen na ruce, ale také na nohy, lokty a kolena. Na místa, která nelze jednoduše ponořit do lázně, lze horký parafín nanášet v postupných vrstvách například plochým štětcem. Parafínová lázeň změkčuje a zjemňuje suchou a popraskanou kůži. Parafín se na postižené místo nanáší postupně při ponoření do speciální nádoby. Parafínová lázeň se využívá i při degenerativním onemocnění kloubů.

Parafínový zábal pomocí parafínové vany:

parafínová lázeň zvlhčuje a zjemňuje suchou kůži na rukou, nohou nebo loktech
uvolňuje svalové napětí
zmírňuje bolest kloubů
fixní teplota 56st bez nutnosti regulace
nízká hmotnost a kompaktní rozměry
vhodná i pro domácí využití
parafínová vana je vhodná pro manikúru, pedikúru a kosmetiku
v balení je již parafín
jednoduché používání a údržba

Parafínová lázeň – vany řady Foot-Hand

Parafinová vana řady Foot-Hand se nejlépe hodí k aplikaci na suchou, ztvrdlou, ochablou, nebo popraskanou kůži. Parafinová lázeň působí pozitivně také na otlaky, revma, na obličejovou masku nebo jen pro pocit zdravé jemné pleti. Parafinová lázeň změkčuje a vyhlazuje ruce, nohy a lokty, zklidní bolavé svaly a bolavé klouby, stimuluje oběh, pomáhá zajistit úlevu bolesti způsobené artritidou či chronickými záněty. Výhodou této vany je její dostatečná velikost – max. množství parafinu je až 2900gr.

Parafínová lázeň – základní princip:

Parafínové masáže jsou novým typem estetické péče o pokožku využívající vlastností parafínu jako je udržení teploty a vodivost tepla. Využívá zadržené tepelné kapacity parafínu, uvolnění potu z těla a v kombinaci s oleji a nejrůznějšími látkami obsaženými v parafínu vytváří tzv. vlhké teplo. Zatímco parafín mění skupenství, teplo je převáděno do jádra postižené oblasti. Zároveň teplo z parafínu otevírá póry a podporuje cirkulaci živin v kůži. Parafínové masáže byly zprvu používány pouze mediciálně k léčbám některých degenerativních projevů a kloubových onemocnění. V současné době je využíván stále v hojnější míře i pro domácí používání při estetických terapiích především v případech ztvrdlé, rozpraskané kůže, suché pokožky. Používáním parafínových masáží se pokožka stává jemnou a vláčnou.