Turmalin - dokonalý výhřev

Pas-turmalin 

Vyhřívaných produktů jako jsou vyhřívané dečky, boty, ponožky, rukavice a další byla vyvinuta již celá řada. Revolucí ve formě vyhřívání jsou však samozahřívací produkty s Tourmalinem. Jejich princip funguje na bázi akcelerace tepla absorbované z těla, díky čemuž zahřívají místo aplikace, zvyšují cirkulaci krevních toků, mají blahodárné účinky na zvýšení buděčného metabolismu, přináší úlevurychle zahřejíuvolní svaly, jsou ideální pro vyhřívání kloubů, což zejména v zimě velmi oceníte.

Turmalin – inovace, dokonalost

Produkty TURMALIN mají blahodárný vliv na organismus, jejich dlouhovlnné infračervené záření, které tourmalin začíná vydávat pří ohřevu od pokožky, blahodárně působí na bolesti v oblasti bederní páteře a oblasti lumbární tj. spodního břicha, ideální jsou též pro oblast krční páteře a kolen. Vytváří záporné ionty a magnetické pole, které pronikají do hloubky a ničí aktivní radikály a jiné škodlivé látky.

Jaké zdravotní problémy pomůže vyléčit ? 

• bolesti hrudní a lumbosakrální oblasti páteře,  bolesti v oblasti pánve, bolesti ve svalech beder, ischias, neuralgie, pocit chladu v oblasti bederních svalů, necitlivost a třes prstů dolních končetin, otoky dolních končetin
• osteoporóza
• porušení funkce břišních orgánů, orgánů pánve, gynekologických orgánů, nedostatečná nebo pomalá krevní cirkulace, nervní napětí, stres, únava

Naše nabídka obsahuje nejpoužívanější samozahřívací produkty, jako jsou vložky do bot, ponožky, kolenní ortéza, ramenní ortéza, bederní samovyhřívací pás – který slouží též i jako šikovný pomocník pro hubnutí, samozahřívací ortézy na kotníky či pás na krk.