Zbavme se bolesti zad

ILWY-WS-01-Vyhřívaný-bederní-pás-e

Nabízíme celou řadu masážních a rehabilitačních pomůcek – jen ty nejlepší však umisťujeme na Ilwy.cz – jedná se o masážní podložku, ruční masážní přístroj a také nejprodávanější a jeden z nejkvalitnějších masážních pásů. Všechny tyto pomůcky vyřeší bolesti zad, bolesti krční páteře či všeobecné problémy s pohybovým aparátem.

Masážní podložka slouží pro masáž a rehabilitaci celého těla. Stačí ulehnout na matraci a zvolit program masáže. Masážní pás je určen k lokální rehabilitaci a slouží i jako velice dobrý prostředek pro hubnutí a zpevnění postavy. Lze jej využít na stehna či pás.

Bolest zad je minulostí

Jedním z našich pilotních produktů v oblasti masážních přístrojů je dvoumotorový masážní pás ILWY DUO. Tento masážní pás se dvěma silnými motory řady 555 řízenými mikroprocesorem nekompromisně odbourává tuky z oblastí aplikace od povrchu až pohloubkovou masáž. Masážní pás nabízí navíc možnost nejen uvolnit tělo, ale i pomoci s hubnutím.

K dispozici vibrace s tzv. „swing“ masáží a vyhřívání, které urychluje uvolnění tuků. Díky ovladači s velkým displejem lze volně regulovat rychlost i intenzitu masáže od relaxačníaž po silnou vibrační masáž. Pomocí ovladače lze nastavit masáž manuálně, nebo vše nechat na automatický režim. Je velice účinný nejen pro odbourávání tuků a zpevňování svalů, ale i k uvolnění bolestí svalstva, při únavě.

Aktivuje krevní oběh a buněčný metabolizmus. Masážní vibrační pás se upevňuje pomocí velkro suchých zipů, proto je i jeho použití velice variabilní.

Ztuhlý krk, zablokovaná krční páteř

Znáte to, ofouknete za krkem či se špatně hnete, a už to je – zablokovaný krk….a trvá několik dní, než tato blokace odezní. Velice nepříjemná záležitost. Léčit takový problém lze buď masážním přístrojem pomocí různých druhů masáží, nebo magnetem, který uvolňuje od bolesti.

Léčba pomocí magnetů byla známá již před staletími, ale základy moderní magnetické terapie byly položeny až koncem 19. a počátkem 20. století, současně s rozvojem fyziky, chemie a elektrofyziologie. Je dokázáno, že živý organismus produkuje velmi slabé elektromagnetické pole, které neustále reaguje na magnetické pole zemské. Právě takovou magnetoterapii obsahuje naše masážní podložka Magnetic.

Výhodou zdravotní matrace je, že působí na celé tělo. Ať už máte bolavá záda nebo Vás bolí v kříži, zdravotní matrace dokáže uvolnit efektivně celé tělo. Funguje svkělé i na zablokovaný krk či chronické problémy s krční páteří.

Působením silného magnetického pole, např. v průmyslu, dochází k negativním vlivům na organismus a opačně, působením magnetického pole o nízké indukci a jeho tzv. biotropních parametrů, lze dosáhnout mimořádně pozitivních účinků na organizmus až do jeho buňkové struktury, protože buňky jsou v podstatě magnety s oběma polarizacemi a magnetické pole jimi prochází a aktivuje je. Nejvíce používanou formou je tzv. bodová magnetoterapie, kterou využívá naše jedinečná mikroprocesorová masážní podložka s magnetickou terapií. Oproti pulsní magnetoterapii tkví její hlavní výhoda v tom, že u ní není možné lokální poškození elektrickým proudem.

Klíčové vlastnosti masážních přístrojů:

  • Snadné ovládání
  • Komplexní rehabilitace celého těla
  • Možnost zvolit intenzitu i délku masáže
  • Můžete volit mezi různými typy masáží: shiatsu, hnětací masáž…
  • Uvolní od bolesti zad, bolestí v kříži
  • Uvolní zablokovaný krk a zmírní bolesti krční páteře