Novinka

AngelSounds Doppler JPD-100S5 prenatální odposlech

931

AngelSounds Doppler JPD-100S5 Prenatální odposlech je přístroj, který umožňuje poslech tlukotu srdce nebo pohybů dítěte v prenatálním období, tedy v období těhotenství. Údaj je zobrazen na LCD displeji, zároveň přístroj ohlašuje odchylku od normy.

 • 1 935 Kč 181 Kč –9 %
  1 450 Kč bez DPH
 • Skladem
1 754 Kč
Kategorie: TĚHOTENSTVÍ A DĚTI
Hmotnost: 0.291 kg
 

Základní informace o přístroji AngelSounds

 • Dva vstupy pro připojení naslouchátek umožnují poslouchat tlukot srdce miminka dvěma osobám zároveň
 • LED obrazovka, která zobrazuje počet srdečních tepů za minutu
 • Výstražné podsvícení a zvuk oznamující, že hodnota je mimo doporučenou normu
 • AngelSounds díky svým kompaktním rozměrům můžete mít při sobě prakticky neustále a použít kdekoliv a kdykoliv
 • Možnost nahrát si do PC, notebooku nebo telefonu zvuky pohybů a tlukotu srdce dítěte jako vzpomínku na tyto krásné momenty
 • Může mít pozitivní vliv na psychiku matky
 • Zvuky dítěte je možno slyšet přibližně od 12., ideálně od 16. týdne těhotenství
 • Po porodu si můžete nahrát tlukot svého srdce a ten potom dítěti pouštět, neboť tenhle zvuk novorozeňata uklidňuje a lépe při něm usínají
 • Vydrží až 500 minutových poslechů na 1 baterii
 • Vhodné je použití s vodivým gelem, zvuky jsou pak lépe slyšet; alternativou může být dětský olej nebo i olivový olej
 • AngelSounds je navržen tak, aby splňoval normy BS5724 část 1, IEC601-1, UL544 a ostatní mezinárodní bezpečnostní normy a standardy pro zdravotnické zařízení s vlastním napájením

Chcete si zpříjemnit Vaše těhotenství?

Chcete zažívat radost z poslechu zvuků tlukotu srdce nebo pohybů Vašeho očekávaného dítěte a to vše z pohodlí domova? Přístroj AngelSounds Vám to nyní umožní. Každá žena, která je v pozdější fázi těhotenství nebo už je má za sebou Vám potvrdí, že poprvé co uslyšela tlukot srdce svého očekávaného dítěte nebo ucítila jeho první pohyby, si tento moment zapsala do své paměti jako jednu z nejúžasnějších a nejdražších vzpomínek ve svém životě.

Máte-li už nějaké potomky, určitě budou nadšeni, budou-li si moci poslechnout tlukot srdce jejich budoucího bratříčka nebo sestřičky. S pomocí AngelSounds můžete skutečně do těhotenství zapojit celou rodinu i okolí.

AngelSounds je přístroj, který umožňuje poslech tlukotu srdce nebo pohybů dítěte v prenatálním období, tedy v období těhotenstvíAngelSounds je vhodný používat přibližně od 16. týdne těhotenství a můžete pomocí něj poslouchat zvuky jako je srdeční tep, pohyby, kopání a dokonce i škytání Vašeho nenarozeného miminka. Všechny tyto zvuky si můžete pomocí AngelSounds i nahrát a uchovat si tak tyto krásné vzpomínky, kdy prožíváte prenatální období.

POHODLNÉ A SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

AngelSounds je skutečně lehké a kompaktní zařízení, které je navržené tak, aby snadno padnulo do každé ženské ruky a neomezovalo při pohodlném používání. AngelSounds by měl na jednu 9 V alkalickou baterii vydržet přibližně 500 minutových vyšetření.

AngelSounds je zařízení navrženo tak, aby vyžadovalo co nejmenší údržbu a jeho použití je opravdu snadné: přiložíte snímač na určené místo na břiše a pomalými kruhovými pohyby hledejte nejlepší signál (zvuk). Tento zvuk Vám může připomínat „koňský cval. Někdy je potřeba pro získání kvalitního signálu natočit nebo mírně změnit úhel snímače.

AngelSounds je zařízení, které splňuje řadu bezpečnostních norem a standardů, které se týkají zdravotnického zařízení s vlastním napájením. AngelSounds funguje na principu ultrazvuku (dopplerovské technologie pracující na frekvenci 2,5 MHz). Tato technologie pracuje na principu detekce rychlosti pohybu srdečních stěn. Dopplerovské signály odražené od pohybujícího se srdce mají zvukové charakteristiky odlišné od signálů podmíněných krevním oběhem. Rychlost pohybu stěn srdce je výrazně pomalejší, ale naopak intenzita odraženého signálu je mnohem větší než u červených krvinek a má tedy vyšší amplitudu.

Další předností AngelSounds je možnost zvuky Vašeho dítěte nejen poslouchat, ale i nahrát si je a uchovat si tak báječnou vzpomínku na tohle nezapomenutelné období. Můžete poslat nahrávku se zvuky prvních pohybů a tlukotu srdce Vašeho očekávaného dítěte těm přátelům, kteří žijí dále od Vás. Toto všechno navíc můžete sdílet s Vaším partnerem, rodinou nebo přáteli, díky možnosti připojit k AngelSounds dvoje sluchátka zároveň. Takže už Vám nic nebráni k pohodlnému poslechu ve dvou a více lidech (v případě, že byste AngelSounds připojila k HiFi nebo jiné audio soustavě, což také samozřejmě lze).

Odkdy můžete dítě slyšet a proč je praktické angelsounds používat? 

AngelSounds se doporučuje používat přibližně od 16. týdne těhotenství. První pohyby dítěte může žena sama začít pociťovat někdy kolem 18. týdne těhotenství, ale je to velice individuální záležitost. Některé ženy jsou schopny rozpoznat pohyby svého miminka dříve (většinou ale až při druhém nebo dalším těhotenství, neboť už ví na co se mají soustředit), některé zase později. 

Často čtete nebo slýcháváte dotazy typu: „Jsem ve 20. měsíci těhotenství a stále necítím pohyby svého dítěte.“ nebo „Už 3 dny jsem necítila pohyby dítěte, je to běžné?“ V naprosté většině případů se nejedná o nic abnormálního, ale určitě to žádné ženě na duševním klidu nepřidá, protože co je pro každou ženu v daný moment důležitější než vědomí, že dítě, které nosí, je zdravé a v pořádku. Přitom není novinkou, že právě nervozita, stres a špatný psychický stav matky může mít na vývoj plodu negativní vliv. Proto se AngelSounds těší takové oblibě, protože díky tomuto přístroji víte, že Vaše dítě je v pořádku.

Nicméně důrazně upozorňujeme, že i přes veškeré výhody a vlastnosti, které AngelSounds nabízí, AngelSounds nenahrazuje pravidelné návštěvy a kontroly u Vašeho lékaře!

Jak můžete AngelSounds využívat i po porodu? 

AngelSounds se stává výborná investice, kterou můžete využít i po narození dítěte. Bylo totiž ověřeno, že v prenatálním období dítě vnímá zvuky tlukotu srdce matky velice intenzivně, neboť hladina zvuku v děloze je srovnatelná s například úrovní hluku, který vnímáme při jízdě autem. Proto se tento zvuk stává pro dítě jako jeden z nejdůležitějších zvuků v prenatálním období a v mysli se mu tyto zvuky na dlouhou dobu uchovávají.

Byl proveden test, kdy třem skupinám novorozenců byla puštěna nahrávka zvuků lidské činnosti o různé frekvenci. První skupina poslouchala zvuk srdeční činnosti s frekvencí 80 tepů za minutu, což je normální rytmus, který plod slyší nebo vnímá v děloze matky, druhá skupina poslouchala srdeční frekvenci 120 úderů za minutu a třetí neslyšela žádné zvuky. Novorozenci, kteří poslouchali normální srdeční rytmus, přibývali více na váze a byli celkově klidnější než novorozenci, kteří žádné speciální zvuky neslyšeli. Oproti tomu novorozenci, kteří byli vystaveni působení zvuku zrychleného srdečního rytmu, byli tak rozrušeni, že experiment musel být přerušen. Tyto prenatální vzpomínky jsou patrně i důvodem toho, že novorozenci dávají přednost hlasu matky, oproti hlasu otce. Zajímavá je i skutečnost, že matky převážně drží instinktivně dítě na levé ruce, a to i pravačky. Patrně proto, že děti slyší tlukot matčina srdce a jsou klidnější.

AngelSounds můžete tedy vhodně využít i tak, že si nahrajete tlukot vlastního srdce, na které je dítě zvyklé a poté mu ho můžete pouštět, neboť je vyzkoušeno, že děti jsou při vnímání těchto zvuků více klidnější a lépe usínají.

Obsah balení

 • Přístroj Angelsounds Doppler JPD-100S5
 • Sluchátka
 • Nahrávací kabel
 • 9 V baterie
 • Návod k použití

Technické údaje 

 • Kolečko pro zapnutí a změnu hlasitosti
 • LED indikátor
 • 2 sluchátkové výstupy
 • Barva: růžová/bílá
 • Pracuje na frekvenci 2,5 MHz
 • Napájení: 9V baterie (součástí balení)
 • Rozměry: 12,2x6x3,5 cm

 

INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.