Masážní pás pulsní BLS COBRA - pro hubnutí břicha a zpevnění svalů

155

Lze aplikovat i na ruce, nohy a TENS terapii dalších částí těla. 6 masážních programů,  5 stupňů pulsní intenzity TENS. Tento pulsní masážní přístroj v sobě spojuje účinky masážního přístroje pro redukci tuku  a navíc díky vysílaným elektrickým pulsům přispívá k budování pevných svalů.


  • 1 040 Kč bez DPH
  • Skladem
1 258 Kč
Kategorie: ZPEVNĚNÍ A TVAROVÁNÍ TĚLA
Hmotnost: 0.385 kg
 

Masážní pás pulsní BLS, pro hubnutí břicha a zpevnění svalů,  Lze aplikovat i na ruce, nohy, zadek a TENS terapii dalších částí těla. 6 masážních programů, 5 stupňů pulsní intenzity TENS. Tento pulsní masážní přístroj v sobě spojuje účinky masážního přístroje pro redukci tuku  a navíc díky vysílaným elektrickým pulsům přispívá k budování pevných svalů (jednotka masážního přístroje vysílá kontrolované mikroelektrické proudy, kterým se říká impulzy (pulsy)

Pás je vyroben z velice kvalitního neoprenu s výpní ze silikonu. Ovládací jednotka je přehledná a velmi jednoduchá k volbě mezi masážními a pulsními programy. Navíc je odnímatelná a tak, spolu s přiloženými elektrodami lze využívat tento přístroj jako plnohodnotný TENS k aplikaci i na jiných částech těla.

Oproti tradičním masážním pásům pro redukci tuku  u tohoto modelu můžete volit nejen mezi 6 různými masážními terapiemi, ale účinek se mnohonásobně zvyšuje pomocí vysílaných pulsů do oblasti, čímž dochází k výraznému působení na svaly a to i na ty, které se jen velmi obtížně cvičí tradičním způsobem.  Dochází tedy nejen k zeštíhlení, ale i ke zpevnění břišních svalů, čímž dosáhnete trvalejších výsledků.

Navíc - řídící jednotku lze od pásu jednoduše odepnout a používat libovolně za pomocí elektrod jako samostatný EMS přístroj na další části těla.

Co jsou to pulsy aneb TENS princip
Původní schopnosti TENS (Transcutaneuos Electrical Nerve Stimulator) pochází již ze Starověkého Říma. Používali například vlastnosti elektrických úhořů při léčbě lidí s  bolestmi hlavy a kloubů. Frekvenční masážní přístroj TENS je užíván k stimulaci nervů, svalů a buněk přes povrch pokožky, pomocí slabého elektrického proudu, který způsobuje, že mozek produkuje endorfiny a jiné přírodní látky.
 

Nastavit jako hlavní


Obsah balení:

  • přenosná taška k uložení přístroje a příslušenství
  • masážní pás
  • dva kusy elektrod pro pulsní terapii
  • řídící jednotka (použití s 2x mikrotužková baterie - není součástí dodávky)
  • vodivý gel
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.