Vibrační a relaxační pás na hubnutí ILWY DUO

2337/RUZ
 • 1 z 2

Tento masážní pás se dvěma silnými motory řady 555 řízenými mikroprocesorem nekompromisně odbourává tuky z oblastí aplikace. Disponuje vibracemi i tzv. "swing" masážemi a navíc programem vyhřívání - pro intenzivnější hubnutí za pomoci "sauna-efektu". Ideální pás pro hubnutí a zpevnění břicha - s možností použití na stehna, hýždě a další rizikové partie.


 • 983 Kč bez DPH
1 190 Kč
Kategorie: ZPEVNĚNÍ A TVAROVÁNÍ TĚLA

Zvolte variantu

 • Barva: Růžová
  • Kód: 2337/RUZ |
  • Skladem
  983 Kč bez DPH
  1 190 Kč
     
 

 Nastavit jako hlavní
Základní specifikace:

 • 2 silné moderní motory řady 555 řízené mikroprocesorem
 • možnost využití pro stehna, hýždě, pás i ramena a záda
 • efektivní programy pro zpevnění, posílení a hubnutí rizikových partií
 • velice variabilní, a to až do obvodu pasu 150cm!

 

 

Tento masážní pás se dvěma silnými motory řady 555 řízenými mikroprocesorem nekompromisně odbourává tuky z oblastí aplikace od povrchu až po hloubkovou masáž. K dispozici vibrace s tzv. "swing" masáží a vyhřívání, které urychluje uvolnění tuků.

Díky ovladači lze volně regulovat rychlost i intenzitu masáže od relaxační až po silnou vibrační masáž. Pomocí ovladače lze nastavit masáž manuálně, nebo vše nechat na automatický režim. Je velice účinný nejen pro odbourávání tuků a zpevňování svalů, ale i k uvolnění bolestí svalstva, při únavě.
Aktivuje krevní oběh a buněčný metabolizmus.

Nastavit jako hlavní

Masážní vibrační pás se upevňuje pomocí velkro suchých zipů, proto je i jeho použití velice variabilní, a to až do obvodu pasu 150cm!

Lze masírovat břišní partie, boky, zadeček nebo stehna.

Ovládání displeje je velice jednoduché a intuitivní.

Technické údaje:

110-240V

24V - síťový adaptér

Balení obsahuje:

masážní pás + adaptér  + přehledný český vod

Nastavit jako hlavní

Jiří Antoš

"Mám sedavé zaměstní. Často mě bolí záda v oblasti kříže. Tento pás jsem si pořídil v jeho předchozí verzi ještě s hranatým ovladačem a již téměř 2 roky používám bez větších problémů. Používám na celá záda a je to jediný prostředek, který díky intenzitě vibrací skutečně pomáhá!"

Roman Petrů

"Kdysi jsem pracoval jako číšník a od té doby jsem si vypracoval slušný pivní "mozol". Cvičení a redukce stravy mi pomohly břicho zhubnout, nikoliv zpevnit. To se mi podařilo až s tímto pásem, který doporučuji i sportovcům"

Jindřiška L.

"Dlouho jsem scháněla nějaký výkonný masážní pás pro odbourání tuků v oblasti hýždí a stehen. Tento pás mi velmi pomohl, jeho účinky jsou "cítit". Jednoduše se ovládá, výsledky jsou viditelné velmi rychle. Jediné, na co si je potřeba dát pozor, je pomalá intenzita na začátku použivání. Trochu jsem to na tom počátku přepískla a měla jsem z toho pěkně namožné svaly"

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.