Ilwy 9900 Radiofrekvenční přístroj RF+EMS+LED

1022

Tento přístroj pomocí nové, 4-pólové radiofrekvenční techonologie spolu s funkcí EMS a LED intenzivní světelné terapie Vám dává komplexní nástroj pro péči o Vaši pleť. Jeho použití se neomezuje jen revitalizaci či udržení mladistvého vzhledu obličeje, ale úspěšně jej můžete použít i v boji proti přebytečnému tuku v oblasti paží, bříška, celulitidě a povislé pleti.


 • 2 000 Kč bez DPH
 • Skladem
2 420 Kč
Kategorie: OMLAZENÍ PLETI
Hmotnost: 0.52 kg
 

Radiofrekvenční přístroj RF+EMS+LED Ilwy 9900

Tento přístroj pomocí nové, 4-pólové radiofrekvenční techonologie spolu s funkcí EMS a LED intenzivní světelné terapie Vám dává komplexní nástroj pro péči o Vaši pleť. Jeho použití se neomezuje jen na revitalizaci či udržení mladistvého vzhledu obličeje, ale úspěšně jej můžete použít i v boji proti přebytečnému tuku v oblasti paží, bříška, celulitidě a povislé pleti.

Nabízí ošetření Vaší pleti na profesionální úrovni doma i v kosmetických salonech.

Hlavní vlastnosti přístroje:

 • 4-polární radiofrekvence - oproti bipolárním RF přístrojům pracuje mnohem efektivněji. Vypíná pleť a odbourává nahromaděné tukové buňky.

 • EMS - mikroproud stimuluje k aktivitě a zároveň zpevňuje svalovou tkáň a buňečnou strukturu pleti, napomáha regeneraci a tvorbě kolagenu.

 • radiofrekvence spolu s EMS zahřívají buněčnou strukturu, stimulují krevní oběh a činnost lymfatické drenáže.  

 • infra ošetření o vlnové délce až  700nm – a pomocí tepla zlepšuje metabolismus hluboko v pleťi

 • možnost nastavení LED světelného ošetření ve 4 kombinacích pro smíšenou pleť, mastnou akenózní pleť, povadlou pleť se skvrnami a pro ošetření vrásek

 • velice jednoduché ovládání bez zdlouhavého nastavování

 • přístroj je nabíjecí - při aplikaci nejste omezeni blízkostí zásuvky - lze aplikovat kdekoliv

Jak Vám pomůže ?

 • cílené tvarování oblastí obličeje, dekoltu a lokálně problematických částí těla

 • hloubkové vyrovnávání vrásek

 • vypnutí pokožky (lifting), a zpevnění svalové tkáně

 • celková revitalizace pleti

 • zlepšení elasticity pokožky, podpora tvorby kolagenu a celkové omlazení pleti

 • proti projevům stárnutí, povadlé pleti, zpevňuje póry a ošetřuje pleť s  akné

 • aktivuje lymfatický systém – pomáhá odvádět škodlivé látky

Frakční Radiofrekvence - Neinvazivní liposukce - rozbíjení tukových buněk pomocí RF (radiofrekvenčního) pole. Celkový lifting obličeje a dalších částí těla - účinné i například na celulitidu. Maximální výkon přístroje je 3 W; frekvence:  o celkové síle 1 Mhz; maximální délka aplikace: 20 minut. 4-pólová radiofrekvence. Po několika aplikacích již znatelné zlepšení.

Ilwy 9900 Radiofrekvenční přístroj s IR terapií a EMS využívá radiofrekvenční systém pro hloubkovou řízenou RF penetraci s pomocí 4-polární radiofrekvence. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 15 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (na 48 °C, v oblasti krku a obličeje se má pohybovat teplota od 39 – 44 °C), vypíná a vyhlazuje pokožku.

Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže například na tvářích, v oblassti dekoltu, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení energie – zahřátí, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu). Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk a odvádí je z těla ven.

Parametry:

napětí: AC100-240V

proud: 1000mA

DC: 5V 1A

výkon: 3W

výstupní frekvence: 1MHz

váha: 190g

rozměry: 190x40x42mm

Obsah balení:

přístroj

nabíjecí stojánek

síťový adaptér

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.