HIFU 3 - žehlička na pleť 3. generace pro dokonalou pleť bez vrásek

22 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 • 1 z 9
 

Vyhlazená pleť bez vrásek a kožních problémů? Ano, žehlička na pleť 3. generace s technologií HIFU a navíc PULSE proud to zvládne zcela neinvazivní cestou. Nejsou potřeba žádné chirurgické zákroky či bolestivé injekce – a přesto už za pouhých 90 dní můžete vypadat o řadu let mladší. Navíc nemusíte docházet nikam do kosmetického salonu. Se svou problematickou pletí si hravě poradíte i v domácím prostředí. Navíc je vybavena také fotonovou terapií, mikroproudem EMS a vysokofrekvenční masáží – to vše pro dokonalé ošetření pleti a jedinečný výsledek.

Dostupnost Dodání do 2 měsíců
Cena 2 851 Kč bez DPH
3 450 Kč    
Kód produktu 5029
Kategorie PÉČE O TĚLO
 

HIFU 3 - žehlička na pleť 3. generace pro dokonalou pleť bez vrásek je vybavena technologií HIFU - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk a směruje jej do hlubších vrstev pokožky. Dochází tak k okamžité podpoře tvorby kolagenu a následnému vypnutí a omlazení pokožky. Navíc je vybavena také fotonovou terapií, mikroproudem EMS a vysokofrekvenční masáží – to vše pro dokonalé ošetření pleti a jedinečný výsledek.

 Co je to to zázračné HIFU?

Zkratka HIFU je z anglického High Intensity Focused Ultrasound, což znamená v překladu vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk. Jedná se o terapii, která byla vyvinuta na klinikách v Americe a těší se velké oblibě především mezi celebritami. Od roku 2011 je certifikována FDA a CE a díky tomuto přístroji si můžete jejích výhod a dokonalé péče nyní užívat i vy.

Jak technologie HIFU funguje?

Žehlička pleti 3. generace funguje na bázi fokusovaného ultrazvuku, kdy speciální sondy vysílají jednotlivé ultrazvukové vlny do vnitřních vrstev tkáně, kde vytváří hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů. Ultrazvukové vlny pronikají až do hloubky 4,5 mm, takže jsou schopny ovlivnit i hlubokou podpůrnou tkáň. Díky zahřívání těchto míst dochází k obnově buněk kožních tkání a stimulaci tvorby kolagenu, takže bezprostředně po aplikaci dochází k vypínání pleti a hojivému účinku. Navíc je výsledný efekt podporován ještě vysokofrekvenční masáží, která zlepšuje krevní oběh, účinně aktivuje kožní buňky, masíruje a uvolňuje svaly a zlepšuje tonus pokožky.

Kde všude HIFU dosahuje výsledků?

Terapie HIFU si hravě poradí s celou oblastí SMAS, což je podkožní vazivově-svalový obal pokrývající hlavu a krk. Díky liftingu za pomoci žehličky s technologií HIFU tak dosáhnete vypnutí pokožky nejen v oblasti obličeje, ale i krku a dekoltu. Můžete ji využít pro následující oblasti:

 • vypnutí povadlé pokožky a zpevnění kontur
 • hluboké vrásky, vrásky na čele, v oblasti kolem úst, na rtech
 • korekce nosoretní rýhy
 • zpevnění pokožky, vypnutí povislých tváří, podbradku
 • eliminace dvojité brady
 • zeštíhlení obličeje
 • odstranění vrásek kolem očí, pokleslých víček a váčků pod očima, redukce vějířků kolem očí
 • zpevnění kůže na krku
 • vyhlazení dekoltu

 

  VLASTNOSTI  

Technologie HIFU Ultrazvuk:        

frekvence 2,4 MHz

RF Radiofrekvence:           

frekvence 3 MHz

EMS frekvence 100 Hz

PULSE Proudový puls frekvence 200 Hz

 

LED fotonová terapie:          

vlnová délka červeného světla: 60 nm

vlnová délka modrého světla:   415 nm

vlnová délka fialového světla:   420 nm

 

 

 POROVNÁNÍ PRODUKTŮ 

  TECHNICKÉ ÚDAJE  

 • Velikost výrobku: 230 x 80 x 75 mm
 • Váha: 650g
 • Technologie: HIFU ultrazvuk, RF Radiofrekvence, EMS Mikroproud, PULSE Proudový puls a LED fotonová terapie
 • Napětí: AC 240 V - přístroj nemá baterii a není nabíjecí