Novinka

Elektrický vysoušeč bot ILWY 718A

3152
Neohodnoceno

Elektrický vysoušeč bot ILWY 718A zaručuje konstantní teplotu ohřevu a rovnoměrnou distribuci tepla uvnitř obuvi a rukavic. Teplota udržována na 65-80°C umožňuje vložce vyschnout bez poškození materiálu, jelikož termoelektrický článek není v přímém kontaktu s obuví. Vysoušeč dosahuje teploty v rozmezí 65-80°C a poskytuje vysokou přeměnu tepelné energie a dobrá účinnost termostatu přispívá k rychlému odstranění vlhkosti. Pomocí posuvného mechanizmu lze vysoušeč zvětšit, proo jsou vhodné pro boty od velikosti 35 po velikost bot 45.

  • 735 Kč 240 Kč –33 %
    409 Kč bez DPH
  • Skladem
495 Kč
Kategorie: VYHŘÍVANÉ PRODUKTY
 

Vysoušeč nejen zahřívá a suší obuv a rukavice, ale také bojuje s vlhkým prostředím, které podporuje růst bakterií, hub a mikroorganismů. Zároveň bojuje se zápachem. Kompaktní sušič můžete používat doma, v tělocvičně, v kanceláři nebo na dovolené. Je vhodný pro každodenní používání obuvi, dětské obuvy, bruslí, sportovní obuvi i lyžařských bot a rukavic.

Elektrický vysoušeč bot ILWY 718A jednoduše vložíte do bot a zapnete do elektrické sítě. Čas potřebný k sušení a zahřátí obuvi je 4 hodiny (pro boty po tréninku, které je třeba sterilizovat) a 8 až 12 hodin (pro domácí obuv, která by měla být teplá ráno po vstání z postele).

Technické parametry:

Délka Kabelu: 120cm

Příkon: 20W

Vstupní napětí: AC220-240V, 50Hz

Teplota výhřevu: v rozmezí 65-80°C

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.