M-Care Rhini Posílení imunity a úleva od rýmy

886

M-Care Rhini Terapie rýmy a kýchání a posílení imunity nosní sliznice. Náš přístroj Molicare MI1006 pracuje na bázi Infračerveného záření a mikroelektrické stimulace (mikrovýbojů) – přináší úlevu od rýmy, kýchání a dalších symptomů podrážděné, či zduřelé nosní sliznice.

  • 1 186 Kč 387 Kč –33 %
    660 Kč bez DPH
  • Skladem
799 Kč
Kategorie: ZDRAVOTNÍ POMŮCKY
Hmotnost: 0.212 kg
 

M-Care Rhini Terapie rýmy a kýchání Molicare MI1006

Teče Vám z nosu bez zjevné příčiny ?

Trpíte neustálou rýmou ?

Kýcháte často ?

Máte alergii, která spuští kýchání a výtoky z nosu - rýmu ?

Zánětlivé onemocnění sliznice nosní dutiny, které nejčastěji označujeme jako rýmu, se projevuje sníženou průchodností nosu, výtokem a dalšími symptomy, které je pro náš každodenní život velice nepříjemný. Rozšíření rýmy je značné - až 1/3 obyvatelstva trpí nějakou formou onemocnění které nazýváme rýmou, které však může mít více příčin než jen viry (viry, coronaviry, virem influenzae) s následným napadením oslabené sliznice bakteriemi. Jmenovat lze lehké formy alergie na nejrůznější prostředí a podněty provázené spuštěním výtoků z nosu, kýcháním atd. Déletrvající onemocnění sliznice nosní dutiny může vést k daleko závažnějším onemocněním.

Náš přístroj Molicare MI1006 pracuje na bázi Infračerveného záření a mikroelektrické stimulace (mikrovýbojů) – přináší úlevu od rýmy, kýchání a dalších symptomů podrážděné, či zduřelé nosní sliznice.

Hlavní vlastnosti přístroje:

  1. Infra funkce – podporuje správný krevní oběh v nosní dutině, zlepšuje odolnost buněk, pomáhá při snížení výtoků z nosu a otoků sliznice.

  2. Mikroelektrická stimulace pomocí drobných výbojů stimuluje nosní sliznici a zvyšuje odolnost proti virům a bakteriím.

  3. Mikroelektrická stimulace zrychluje stabilizaci povrchu nosní sliznice a podporuje její detoxifikační funkci. Zlepšuje vlastnosti nosu jako přirozeného filtru, čistí prostředí uvnitř nosu (přístroj se neaplikuje přímo do nosu, ale podél nosu od nosních direk ke koženu...), zvyšuje efektivně nosní imunitu a schopnost vypořádat se s alergickými podněty.

  4. Efektivně snižuje neuralgické reflexy a průvodní jevy napadené sliznice (rýmy) jako je kýchání, či výtok z nosu a další symptomy.

  5. Používání je naprosto bezpečné a bezbolestné. Provoz zajišťují 2ks AAA tužkové baterie. Přístroj má vhodnou velikost, takže jej můžete mít vždy při sobě.

  6. Jedná se o „zelenou“ terapii – žádné prášky, žádné vedlejší účinky.

Technické údaje:

Model: MI-I006

Váha: 100 g
Rozměr přístroje:155x48x29mm
Rozměr balení:180x110x55mm
Váha balení:300g
Napájení: 2x AAA baterie alkalická
Napětí:DC3V

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.