Zdravotní masážní matrace ILWY MAGNETIC

Neohodnoceno
 
  • 1 z 4
 

Jedinečná zdravotní matrace, díky které můžete provádět masáž celého těla nebo zvlášť jednotlivých částí zvlášť a zároveň léčit pomocí magnetů. Zdravotní matrace s magnetickou terapií Magnetic je určena pro každého, kdo potřebuje po náročném dni ulevit unavenému tělu, odstranit bolesti zad či zbavit se stresu. Každý z nás, ať pracovník v kanceláři, dělník na stavbě nebo maminka na mateřské ví, co je to cítit se po celém dni chození, sezení nebo postávání unavený.

Dostupnost Dodání do 14ti dnů
Cena 1 314 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu 2560
Kategorie ZDRAVOTNÍ POMŮCKY
 

Léčba pomocí magnetů byla známá již před staletími, ale základy moderní magnetické terapie byly položeny až koncem 19. a počátkem 20. století, současně s rozvojem fyziky, chemie a elektrofyziologie. Je dokázáno, že živý organismus produkuje velmi slabé elektromagnetické pole, které neustále reaguje na magnetické pole zemské. Právě takovou magnetoterapii obsahuje naše masážní podložka Magnetic.

Působením silného magnetického pole, např. v průmyslu, dochází k negativním vlivům na organismus a opačně, působením magnetického pole o nízké indukci a jeho tzv. biotropních parametrů, lze dosáhnout mimořádně pozitivních účinků na organizmus až do jeho buňkové struktury, protože buňky jsou v podstatě magnety s oběma polarizacemi a magnetické pole jimi prochází a aktivuje je. Nejvíce používanou formou je tzv. bodová magnetoterapie, kterou využívá naše jedinečná mikroprocesorová masážní podložka s magnetickou terapií. Oproti pulsní magnetoterapii tkví její hlavní výhoda v tom, že u ní není možné lokální poškození elektrickým proudem.

Klíčové vlastnosti zdravotní masážní matrace:
- vibračních bodů, masážních funkcí a 18 skupin silných magnetů
- Můžete si vybrat mezi délkou masáže : 10, 20 nebo 30 minut
- Matraci si můžete zcela nastavit sami nebo můžete využít plně automatický program
- LED dioda na přístroji měnící barvu lehce zobrazí pozici a rozsah masáže
- Možnost nastavení slabé, střední, silné intenzity na podložce
- Na přístroji je vzduchem plněný polštářek, díky kterému se budete cítit pohodlně v každé poloze.

Výhody zdravotní masážní matrace:
- jednoduché ovládání
- možnost provádět zdravotní masáž na celé tělo nebo je možné vybrat jen danou oblast masáže, např.: oblast krku, ramen, či jen záda, noha
- velmi kvalitní materiál matrace i ovladače
- můžete ležet na zemi, či zdravotní matrace Micro-M položíte na křeslo, sedačku

LÉČBA POMOCÍ MAGNETOTERAPIE, MAGNETŮ:

Magnetoterapie se tedy používá i formou bodových magnetů (např. vložky do bot, čelenky, náramky atd.), pitím zmagnetizované vody a různými dalšími způsoby k regeneraci buněk, zmírnění bolestí, relaxaci, otocích, protizánětlivých terapiích atd. Nenechávejte nic náhodě a využijte tuto technologii u naší masážní matrace Micro-M.
Hlavní účinky zdravotní masážní matrace Micro-M:
- zlepšuje prokrvení tkání a kapilár
- zrychluje odvod zplodin látkové výměny, což je předpoklad každého ozdravného procesu
- zrychluje hojení kostí i měkkých tkání
- výrazné protiedémové působení
- zklidnění pacientů, lepší spánek, ústup migrén

Pravidelné a dobře provedené masáž pomocí této zdravotní matrace Magnetic podpoří prokrvení Vašeho těla, uvolní přetažení v šíji a oblasti ramen a posílí celkové zádové svalstvo. Díky této masážní matraci Magnetic jsou nervové dráhy podníceny ke správné funkci a současně je aktivována látková výměna. Navíc průběžné masáže přispívají k udržení dobrého zdravotního stavu a snižují stres, neváhejte proto ani na okamžik a udělejte něco zdravého pro své tělo, nechte se namasírovat touto masážní matrací Magnetic a uvidíte, že Vám za to Vaše tělo bude vděčno! Nemusíte už váhat, dejte ulevit svým zádům, hýždím, ramenům či nohám. Masážní podložka Magnetic je tu přímo pro Vás a pro dokonalé zdraví Vašeho těla!

Protizánětlivé působení je založeno na poznatku, že slabé elektrické proudy vyvolané pulzním magnetickým polem jsou schopny zvýšit fagocytozu neutrofilů včetně zvýšené produkce superoxidu. Následná indukce superoxiddismutázy vázané na endotel je vysoce pravděpodobná, což má za následek vyšší koncentraci peroxidu vodíku v exponované oblasti. Protože superoxid inhibuje aktivitu katalázy, produkovaný peroxid vodíku není odbouráván a ten je schopen destruovat leukotrieny, jedny z nejsilnějších aktivátorů fagocytozy.

Vasodilatace – dochází k uvolnění Ca2+ iontů, což ve svém důsledku znamená povolení svaloviny cév, zejména prekapilárních svěračů. Toto vede k zlepšení prokrvení tkání a kapilár. Výsledkem toho se zvýší i parciální tlak kyslíku ve tkáních, až o 200 procent a zrychlí se odvod zplodin látkové výměny, což je předpoklad každého ozdravného procesu.

Zrychlení hojení bylo prokázáno nejen u kostí, ale rovněž u měkkých tkání. Toto působení lze vysvětlit hypotézou dle Oberleyho. Pulzní magnetická pole aktivují respirační řetězce. Důkazem pro tento předpoklad jsou RTG nálezy po relativně krátké /1 měsíc/ trvající magnetoterapii, jak je uvedeno výše. Další hojení je podpořeno zvýšenou tvorbou fibronektinu těmito buňkami, takže nepřekvapí literární údaje sledující dynamiku hojení, které popisují podstatně rychlejší tvorbu vaziva.

Výrazné protiedémové působení - dochází ke zlepšení perfuze danou oblastí a protizánětlivému působení.

Dochází ke zklidnění pacientů, lepšímu spánku, ústupu migrenózních stavů apod. Na tomto účinku se výrazně podílí analgetický účinek magnetoterapie.

Základní technické parametry matrace:

Napájení : AC 230V / 50Hz (síťový adaptér)
DC 12V
Spotřeba: max. 200W
Maximální doba masáže: 30 minut
Rozměry : 1650 x 580 x 40mm (D x Š x V)

Ovládání zdravotní matrace Micro-M:

Na ovladači si jednoduše zvolíte část, kterou chcete rehabilitovat, program masáže, stejně jako intenzitu a rychlost.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.