Parafínová vana ILWY SPA 5 – s nastavením teploty

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 9
 

Tato kompaktní Parafínová vana ILWY SPA 5 je ideální volbou pro domácí ošetření vlhkým teplem. Zvlhčuje a zjemňuje suchou a popraskanou kůži, uvolňuje svalové napětí po námaze či sportu, zmírňuje bolest kloubů.  

Dostupnost Dodání do 14ti dnů
Běžná cena 2 190 Kč
Ušetříte 400 Kč (–18 %)
Cena 1 479 Kč bez DPH
1 790 Kč    
Kód produktu 1131
Kategorie PÉČE O RUCE A NEHTY
 

Tato kompaktní Parafínová vana ILWY SPA 5 je ideální volbou pro domácí ošetření vlhkým teplem. Parafínové zábaly lze aplikovat na pokožku rukou, nohou, loktů, kolen ale i obličeje. Na místa, která nelze jednoduše ponořit do lázně, lze horký parafín nanášet v postupných vrstvách plochým štětcem, který je součástí balení.

Parafínová lázeň změkčuje a zjemňuje suchou, ztvrdlou, popraskanou nebo ochablou kůži. Parafínový zábal se využívá i při degenerativním onemocnění kloubů, revma.

Výborně také působí na otlaky, je možné využít ji na obličejovou masku nebo jen pro pocit zdravé jemné pleti. Parafinoválázeň změkčuje a vyhlazuje ruce, nohy a lokty, zklidní bolavé svaly a bolavé klouby, stimuluje oběh, pomáhá zajistit úlevu bolesti způsobené artritidou či chronickými záněty.

Souhrn vlastností parafínové vany s nastavením teploty 

  • zvlhčuje a zjemňuje suchou kůži na rukou, nohou nebo loktech
  • uvolňuje svalové napětí po námaze či sportu
  • zmírňuje bolest kloubů
  • teplotu lázně lze nastavit na dva stupně 60°C a 75°C
  • nízká hmotnost a kompaktní rozměry
  • vhodná zejména pro domácí využití
  • parafínová lázeň je vhodná pro manikúru, pedikúru a kosmetiku
  • jednoduché používání a údržba

Základní principy Parafínových masáží: 

Parafínové masáže jsou dnes novým typem estetické péče o pokožku využívající vlastností parafínu, které jsou udržení teploty a vodivost tepla. Jejich tradice však sahá hluboko do minulosti a známe ji i z našeho lázeňství. Využívá zadržené tepelné kapacity parafínu, uvolnění potu z těla v kombinaci s oleji a pečujícími látkami obsaženými v parafínu vytváří tzv. vlhké teplo. Zatímco parafín mění skupenství, teplo je odváděno do jádra postižené oblasti. Zároveň teplo z parafínu otevírá póry a podporuje vstřebávání živin do pokožky. Parafínové masáže byly zprvu používány pouze mediciálně k léčbám některých degenerativních projevů a kloubových onemocnění. V současné době jsou používány stále v hojnější míře i pro domácí používání při estetických terapiích především v případech ztvrdlé, rozpraskané, suché pokožky. Používáním parafínových masáží se pokožka stává jemnou a vláčnou.

Technické údaje:

Max teplota: 75° C

Vnější rozměry: 307x244x120 v mm

Vnitřní rozměry: 260x181x105 v mm

Váha 1,5kg

Spotřeba: 265 W

Počet parafínů potřebných pro terapii: 5ks (454g)

Obsah balení:

- parafínová vana + víko

- rošt

- štětec na parafín

- návod k obsluze