Tip Doprava zdarma

Parafínová vana ILWY SPA 5 – s nastavením teploty

1131
Tato kompaktní Parafínová vana ILWY SPA 5 je ideální volbou pro domácí ošetření vlhkým teplem. Zvlhčuje a zjemňuje suchou a popraskanou kůži, uvolňuje svalové napětí po námaze či sportu, zmírňuje bolest kloubů.  
 • 2 190 Kč 400 Kč –18 %
  1 479 Kč bez DPH
 • Skladem
1 790 Kč
Kategorie: PÉČE O RUCE A NEHTY
 

Tato kompaktní Parafínová vana ILWY SPA 5 je ideální volbou pro domácí ošetření vlhkým teplem. Parafínové zábaly lze aplikovat na pokožku rukou, nohou, loktů, kolen ale i obličeje. Na místa, která nelze jednoduše ponořit do lázně, lze horký parafín nanášet v postupných vrstvách plochým štětcem, který je součástí balení.

Parafínová lázeň změkčuje a zjemňuje suchou, ztvrdlou, popraskanou nebo ochablou kůži. Parafínový zábal se využívá i při degenerativním onemocnění kloubů, revma.

Výborně také působí na otlaky, je možné využít ji na obličejovou masku nebo jen pro pocit zdravé jemné pleti. Parafinoválázeň změkčuje a vyhlazuje ruce, nohy a lokty, zklidní bolavé svaly a bolavé klouby, stimuluje oběh, pomáhá zajistit úlevu bolesti způsobené artritidou či chronickými záněty.

Souhrn vlastností parafínové vany s nastavením teploty 

 • zvlhčuje a zjemňuje suchou kůži na rukou, nohou nebo loktech
 • uvolňuje svalové napětí po námaze či sportu
 • zmírňuje bolest kloubů
 • teplotu lázně lze nastavit na dva stupně 60°C a 75°C
 • nízká hmotnost a kompaktní rozměry
 • vhodná zejména pro domácí využití
 • parafínová lázeň je vhodná pro manikúru, pedikúru a kosmetiku
 • jednoduché používání a údržba

Základní principy Parafínových masáží: 

Parafínové masáže jsou dnes novým typem estetické péče o pokožku využívající vlastností parafínu, které jsou udržení teploty a vodivost tepla. Jejich tradice však sahá hluboko do minulosti a známe ji i z našeho lázeňství. Využívá zadržené tepelné kapacity parafínu, uvolnění potu z těla v kombinaci s oleji a pečujícími látkami obsaženými v parafínu vytváří tzv. vlhké teplo. Zatímco parafín mění skupenství, teplo je odváděno do jádra postižené oblasti. Zároveň teplo z parafínu otevírá póry a podporuje vstřebávání živin do pokožky. Parafínové masáže byly zprvu používány pouze mediciálně k léčbám některých degenerativních projevů a kloubových onemocnění. V současné době jsou používány stále v hojnější míře i pro domácí používání při estetických terapiích především v případech ztvrdlé, rozpraskané, suché pokožky. Používáním parafínových masáží se pokožka stává jemnou a vláčnou.

Technické údaje:

Max teplota: 75° C

Vnější rozměry: 307x244x120

Vnitřní rozměry: 260x181x105

Váha 1,5kg

Spotřeba: 265 W

Počet parafínů potřebných pro terapii: 3 - 4ks (454g)

Obsah balení:

- parafínová vana + víko

- rošt

- štětec na parafín

- návod k obsluze

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.